Nasze realizacje

Domy szkieletowe, energooszczędne - Małopolska

Od początku działalności zrealizowaliśmy kilkaset inwestycji związanych z kompleksową budową domów szkieletowych pod klucz na terenie Wadowic i Małopolski. Dzięki przemyślanym projektom i ich realizacji na jak najwyższym poziomie, zdobyliśmy grono zaufanych Klientów, które stale się powiększa. Naszej firmie przyświecają jasne cele, poparte szczegółowym planem działania. Stawiamy na rzetelność, uczciwość, a także profesjonalizm i wysoką jakość usług, dzięki czemu mają Państwo pewność, że wykonane przez nas energooszczędne domy szkieletowe będą w pełni bezpieczne dla domowników, a także zgodne z najnowszymi standardami budowlanymi. 

Wiemy, że efektowność tego typu inwestycji jest równie ważna, co ich efektywność, dlatego wszystkie nasze realizacje wyróżnia dbałość o najdrobniejszy nawet detal. Oprócz budowy samej konstrukcji z drewnianego stelażu, zajmujemy się również wykańczaniem domów od A do Z. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie otynkować budynek, a także wyposażyć go w dodatkowe, energooszczędne technologie, dokonując m.in. przyłączy systemów fotowoltaicznych.

Szkieletowe budynki mieszkalne pod klucz wykonane przez naszych wykwalifikowanych pracowników cechuje nowoczesny wygląd. Drewno doskonale komponuje się z różnego rodzaju przeszkleniami, dlatego takie właśnie połączenia dominują w zrealizowanych inwestycjach. Każdy z projektów staramy się dostosować do warunków finansowych oraz przestrzennych, więc możecie mieć Państwo gwarancję bardzo dobrego stosunku ceny do jakości. Nie uznajemy kompromisów - budowa odbywa się przy wykorzystaniu najwyższej jakości surowców, niezależnie od wielkości zabudowy. 

Marzą Państwo o swoich własnych czterech kątach? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą energooszczędnych domów szkieletowych. Jesteśmy w stanie dokonać indywidualnej wyceny usługi oraz wykonać lub zmodyfikować projekt pod osobiste preferencje Klienta. Usługi kierujemy do osób z Małopolski i nie tylko. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, związanych z procesem budowy, zapraszamy do kontaktu!