Dom szkieletowy Małopolska

Zajmujemy się stawianiem nowoczesnych, energooszczędnych domów szkieletowych na terenie Małopolski. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom tych wszystkich Klientów, którzy marzą o posiadaniu własnego lokum, ale nie stać ich na wybudowanie pełnowymiarowego domu z cegieł i betonu. Częstą przeszkodą, stojąca na drodze do postawienia budynku mieszkalnego jest działka o zbyt małej powierzchni. Korzystając z naszych usług, dostajecie Państwo projekt dostosowany do warunków finansowych, jak i przestrzennych, więc możecie cieszyć się wymarzonymi czterema kątami w niedługim czasie od dopełnienia wszystkich formalności. 

Moda na domki szkieletowe, choć wciąż raczkująca w naszym kraju, zdobywa coraz szersze grono zwolenników. Przybyła do Polski z Zachodu, a konkretniej - Kanady. To właśnie w tym kraju Ameryki Północnej stawia się tzw. "kanadyjczyki" - obiekty mieszkalne, których podstawową konstrukcję stanowi drewniany szkielet. Czym charakteryzują się takie budowle? Przede wszystkim są one lekkie i kompaktowe, a przy tym solidne, stabilne oraz - z uwagi na wykorzystany do ich stworzenia surowiec - energooszczędne i ekologiczne. Drewno jest doskonałym izolatorem ciepła, do jego ogrzania potrzeba mniej energii, co przekłada się na niższe rachunki za zużycie gazu lub prądu. Mniejsze zapotrzebowanie na ogrzewanie łączy się również z minimalną emisją szkodliwego dla środowiska CO2. 

Dom szkieletowy można bez trudu otynkować i dodatkowo ocieplić, nadając mu charakter typowej zabudowy mieszkalnej. Kolejną cechą tego typu konstrukcji jest to, że można ją stawiać o każdej porze roku, także zimą i podczas deszczu. Powstaje też stosunkowo szybko (około 2-3 miesięcy łącznie z pracami wykończeniowymi), a koszt jej budowy jest nawet kilkukrotnie niższy w porównaniu do pełnowymiarowego domu murowanego. Do zabudowy szkieletowej można bez problemu wykonać przyłącza wszystkich niezbędnych mediów - prądu, gazu i wody.

Jeśli są Państwo zainteresowani stworzeniem projektu lub potrzebują indywidualnej wyceny usługi, zapraszamy do kontaktu. Swoją ofertę kierujemy także do osób spoza Małopolski. Gwarantujemy najlepszy stosunek ceny do jakości oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.